دکتر علی آبکار

متخصص برندسازی و توسعه کسب و کار

درباره دکتر آبکار

دکتر علی آبکار

دکتر علی آبکار تحصیلات آکادمیک خود را در زمینه مدیریت برند و نام تجاری و همچنین مدیریت تعالی کسب و کار تواسنته است به اتمام برساند و از این منظر می تواند به عنوان یک مشاور خبره و باتجربه کسب و کار شما را در راستای تحقق و رسیدن به یک برند تجاری موفق رهنمود سازد چنانچه با مفهوم برندسازی آشنا نیستید می توانید به مقاله “برند سازی چیست” نگاه ویژه ای داشته باشید اما در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از مهارت های قابل توجه دکتر علی آبکار بپردازیم، لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

 

معرفی برخی از مهم ترین مهارت های دکتر علی آبکار

 

در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از مهم ترین فعالیت ها و مهارت های دکتر علی آبکار بپردازیم و شما را با توانایی ایشان به طور کامل اشنا سازیم، لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

1- طراحی وب سایت: من به شما عزیزان می توانم در طراحی وب سایت های اختصاصی و حرفه ای کمک قابل توجه ای کنم و باعث شوم تا بتوانید کسب و کار خود را پر قدرت شروع کنید.

2- مشاوره: توسعه کسب و کار ، برندسازی ، تبیین بودجه و خلاصه اقداماتی از این قبیل.

3- ایده پردازی: آغاز هر کسب و کاری با یک ایده اتفاق میوفتد ، ایده های ناب در فرایند شارش فکری یافت می شوند، ایده دادن هم تخصص ماست.

4- تبلیغات: از صفر تا صد تبلیغات اینجا اتفاق میوفته ، با مشاوره ما اسمت رو هم از گوشی های تلفن همراه ببین هم از بیلبوردهای شهر

 

 

بررسی رزومه کاری دکتر علی آبکار

 

1- موسس و مدیرعامل کمپانی ⌬ اِی پورتال: سازنده ی اولین سامانه ی بومی طراحی سایت لحظه ای بدون دانش فنی کد نویسی.

2- عضو دپارتمان نرم افزار: عضویت در انجمن جهانی کامپیوتر ، دپارتمان نرم افزار.

3- عضو اصلی مجمع ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران: پارلمان ملی جوانان با هدف بررسی و حل مشکلات جوانان با محوریت سازمان های مردم نهاد جوانان در بهمن ماه ۱۳۹۵ در دولت تدبیر و امید با برگزاری انتخابات مردمی نمایندگان این مجمع انتخاب و شروع به فعالیت کردند.

4- سازمان مردم نهاد مهرورزان جوان پارسی (دبیرکل): سازمان مردم نهاد مهرورزان جوان پارسی با مجوز از وزارت ورزش و جوانان به امور عام المنفعه اجتماعی در کشور و با محوریت استان البرز پرداخته است.

5- ریاست هیئت مدیره مجموعه شرکت های گروه بین المللی توسعه کسب و کار آینده رابین

برندسازی در جزیره کیش

 

دکتر علی آبکار با توجه به سوابق اجرایی، تحصیلات تخصصی (Ph.D برندینگ و مارکتینگ)  و همچنین دکترای حرفه ای تعالی کسب و کار (MBA و DBA) در حال حاضر از برترین مشاوران برندسازی و توسعه کسب و کار در ایران و خاورمیانه می باشند.

محل فعالیت دکتر آبکار در جزیره کیش بوده و در طی مدت کوتاه حضور در کیش به اقدامات زیر پرداخته اند:

۱- مشاور برندسازی و توسعه کسب و کار در جزیره کیش

۲- برگزاری کارگاه های مارکتینگ برای مدیران کیش

۳- طراحی وب سایت و خدمات مشاوره شبکه های اجتماعی در جزیره کیش

۴- برگزاری سمینارهای رفتار شناسی و مارکتینگ بر اساس مدل جهانی DISC در کیش

۵- برگزاری کنسرت خنده حسن ریوندی با ۲۸۰۰ نفر جمعیت در تالار شهر جزیره کیش و ایجاد فضای تبلیغاتی فوق العاده برای کسب و کارها

۶- ایجاد پیج اینستاگرامی کیش برندینگ با بیش از ۶۰ هزار دنبال کننده فعال جهت حمایت و معرفی کسب و کارهای محلی جزیره کیش

با توجه به نقش کلیدی جزیره زیبای کیش در حوزه سرمایه گذاری کشور عزیزمان ایران و همچنین حضور برندهای مختلف در این جزیره نیاز به متخصصین حوزه برندینگ در کیش بیش از پیش احساس می شود.

با توجه به نیاز برندسازی جزیره کیش ، دکتر علی آبکار خدمات ویژه ای را در خصوص مشاوره برندسازی در کیش تعریف نمودند که می توان به بخشی از آن ها اشاره نمود:

۱- مشاوره توسعه کسب و کار در جهت برندسازی جزیره کیش

۲- برگزاری دوره های برندسازی در جزیره کیش

۳- آموزش های آنلاین در صفحه اینستاگرام دکتر علی آبکار در خصوص برندسازی کیش

و سایر خدمات مربوط به توسعه کسب و کار ، برندینگ و برندسازی در جزیره کیش

Banner corner : site parandehgharib.ir
مشاوره آنلاین : site parandehgharib.ir